PORADY, TAJLANDIA 3

Podróż poślubna…

…Jedyna i niepowtarzalna, wyśniona i upragniona… Taka podróż zdarza się tylko raz w życiu i ma być wyjątkowa. Większość o niej marzy, ale nie każdy jej doświadcza. A Ci, którzy w nią się wybierają, mają na jej temat własne wyobrażenie. W swojej pracy wielokrotnie spotykaliśmy się z parami na podróże poślubne. Większość z nich chciała, aby wyjazd był szczególny, choć niektórzy z uwagi na koszty nie mieli wielkich wymagań. Wysyłaliśmy ludzi na klasyczne urlopy „all inclusive” do Turcji, Egiptu, czy na wyspy Morza Śródziemnego. Inni lecieli dalej na egzotyczne plaże Kuby, Kenii, Sri Lanki, czy na Malediwy. Byli też tacy, którzy wbrew utartemu schematowi hoteli z all inclusive, wyruszali na wycieczki objazdowe po Bałkanach, Skandynawii albo na piesze wędrówki w Alpy. Ilu ludzi, tyle pomysłów. Przyszedł też czas i na naszą podróż poślubną. Wbrew pozorom, jako pracownicy branży turystycznej, mieliśmy niełatwe zadanie. Pomysłów było bardzo wiele i długo wybieraliśmy. Ale w końcu padło na Tajlandię. Dlaczego? Chcieliśmy połączyć egzotyczny klimat i bogatą kulturę z urokiem pięknych krajobrazów i niebiańskich plaż. I Tajlandia w to wszystko idealnie nam się wpisywała. Po raz pierwszy ruszyliśmy w naprawdę daleką i egzotyczną podróż. Wszystko, co spotkaliśmy na miejscu, było inne od tego, co do tej pory znaliśmy i widzieliśmy. Ludzie, kultura, krajobrazy, jedzenie. I wszystko było piękne… Zjechaliśmy cały kraj od Chiang Mai, przez Bangkok aż po Wyspy Morza Andamańskiego. Podróżowaliśmy samolotem, pociągiem, autobusem, łodziami i motorówkami. Poza zwiedzaniem licznych buddyjskich świątyń i wypoczynkiem na rajskich plażach, oddawaliśmy się relaksacyjnym masażom, pływaliśmy w cieplutkiej turkusowej wodzie, smakowaliśmy nowych potraw,  jeździliśmy na słoniach, czy nawet przytulaliśmy się do wielkich tygrysów… Wykorzystaliśmy wyjazd jak tylko się dało i wróciliśmy z pięknymi wspomnieniami… Nie zapomnieliśmy też o swoich ślubnych strojach..:)

A jaka będzie Wasza podróż poślubna? To zależy już tylko od Was. Gdziekolwiek byście się nie znaleźli ważne, aby uczynić ten moment wyjątkowym. I nie ma znaczenia, czy będzie to hotelowy pokój, domek w górach, niebiańska plaża, czy mała restauracyjka w europejskim mieście. Ważne byście wtedy razem byli szczęśliwi…

You Might Also Like

3 Komentarzy

 • Aśka says: 3 lutego 2014 at 18:59

  Opis lepszy niż w najlepszym katalogu najbardziej renomowanego biura.. :)

  Reply
 • Martyna says: 31 marca 2017 at 20:09

  To miejsce to prawdziwy raj na ziemi. Sesja slubna to spelnienie marzen kazdej panny mlodej. Zainspirowaliscie mnie do targania sukni slubnej na drugi koniec swiata ;)

  Reply
  • SzlakiemNaszychMarzen says: 4 kwietnia 2017 at 12:26

   Warto.., gdziekolwiek nie pojedziecie!

   Reply

  Zostaw komentarz